Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Cottages du Golf' - Francie (Bretaň-jih), Ploemel. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojová chata 37 m2. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (1 plotýnka, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Malá terasa 4 m2. Zahradní nábytek. Golfové hřiště. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Cottages du Golf, Ploemel

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2656_100_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojová chata 37 m2. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (1 plotýnka, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Malá terasa 4 m2. Zahradní nábytek. Golfové hřiště. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Vhodné pro rodiny.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.7.2018 21:04
Mapa stránek ...