Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Cottages du Golf' - Francie (Bretaň-jih), Ploemel. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojová chata 44 m2 na 2 podlažích. Jednoduché a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (80 cm), koupelna/WC a elektrické topení. Malá terasa 12 m2. Výhled Golfové hřiště. Parkování. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Cottages du Golf, Ploemel

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2656_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová chata 44 m2 na 2 podlažích. Jednoduché a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (80 cm), koupelna/WC a elektrické topení. Malá terasa 12 m2. Výhled Golfové hřiště. Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:44
Mapa stránek ...