Ubytování ve Francii, Loctudy (Bretaň-jih) v rekreačním domě 'Sables Blancs'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Sables Blancs, Loctudy
★★★

Francie, Bretaň-jih, Loctudy

Francie, Bretaň-jih, Loctudy
Číslo objektu: FR2925.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2925_100_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 18.739,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 84 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x lůžko (80 cm, v délce 190 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka). Sprcha/WC. Velká terasa 50 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, dětská postýlka do 3 let. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'Sables Blancs', rok výstavby 1970, renovovaný v roce 2009. Mimo obec, 150 m od moře, 150 m plaz, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 500 m2 (oplocená). Zahradní nábytek, gril, parkovací místo na pozemku, veřejné parkoviště na ulici. Obchod 3 km, potraviny 3 km, supermarket 5 km, restaurace 700 m, písečná pláž 'les sables blancs' 150 m. Golfové hřiště 20 km, tenis 5 km, jízdárna 8 km. Atrakce v blízkosti: Bénodet 18 km, Quimper 35 km, Concarneau 36 km. Turistické oblasti GR 34.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Loctudy:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé, klidné letovisko s 3'752 obyvatel, na jihozápadě regionu, 39 km od Dournenez, 40 km od Concarneau, 86 km od Lorient. Veškeré služby v místě. Folklórní večery, muzeum, pamětihodnosti. Loctudy - Bénodet je 18 km viadukt 'Pont de Cornouailles' a spojuje Bénodet a Combrit. Loctudy je malý námořnický přístav naproti ostrovu 'Ile Tudy' při ústí řeky 'Pont-l'Abbé'.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Sportovní přístav. Plachtění, škola plachtění. Tenis. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Možnost plavby lodní a křižníků. Turistické cesty (GR34).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 06:36
Mapa stránek ...