Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Kerzellec' - Francie (Bretaň-jih), Le Pouldu. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 63 m2, v přízemí. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek, gril. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Topení extra podle spotřeby od 30.09. - 30.04. Kauce: 300 EUR.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Kerzellec, Le Pouldu

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2941_700_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 63 m2, v přízemí. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek, gril. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Topení extra podle spotřeby od 30.09. - 30.04. Kauce: 300 EUR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 13.12.2017 06:23
Mapa stránek ...