Ubytování ve Francii, Le Pouldu (Bretaň-jih) v apartmánu 'Kerzellec'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Kerzellec, Le Pouldu
★★★

Francie, Bretaň-jih, Le Pouldu

Francie, Bretaň-jih, Le Pouldu
Číslo objektu: FR2941.700.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2941_700_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.522,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 63 m2, v přízemí. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (80 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek, gril. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Topení extra podle spotřeby od 30.09. - 30.04. Kauce: 300 EUR.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Kerzellec'. V obci, 300 m od centra, 80 m od moře. Parkovací místo. Obchod 300 m, písečná pláž 80 m. Golfové hřiště 15 km, tenis 600 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Le Pouldu:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rybářská obec s 800 obyvatel, na řehu řeky (12 km od Guidel-Plage. V obci: obchody, restaurace. Krásné vycházky a exkurze k ostrovu 'Groix'.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Škola plachtění.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 13:09
Mapa stránek ...