Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Kerdual' - Francie (Bretaň-jih), La Trinité Sur Mer. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 82 m2 na 2 podlažích, východní orientace. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Dosette Dolce Gusto) extra). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Koupelna/sprcha/WC. E-topení. Terasa 22 m2 částéčně krytá. Za ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Kerdual, La Trinité Sur Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2616_130_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 82 m2 na 2 podlažích, východní orientace. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Dosette Dolce Gusto) extra). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Koupelna/sprcha/WC. E-topení. Terasa 22 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: TV jen FR. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 11:39
Mapa stránek ...