Ubytování ve Francii, La Trinité Sur Mer (Bretaň-jih) v rekreačním domě 'Kerdual'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Kerdual, La Trinité Sur Mer
★★★

Francie, Bretaň-jih, La Trinité Sur Mer

Francie, Bretaň-jih, La Trinité Sur Mer
Číslo objektu: FR2616.130.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2616_130_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.776,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 82 m2 na 2 podlažích, východní orientace. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Dosette Dolce Gusto) extra). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Koupelna/sprcha/WC. E-topení. Terasa 22 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: TV jen FR.
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'Kerdual'. Na kraji obce, klidná poloha, 500 m od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 450 m2, zahrada 300 m2 s trávníkem. V domě: odkládací místnost na kola. Parkovací místo u domu. Obchod 1 km, potraviny 1 km, restaurace 1 km, písečná pláž 'Mendu' 500 m. Golfové hřiště (18 jamek) 12 km, škola plachtění 4.3 km. Atrakce v blízkosti: Alignement mégalithique de Carnac 6 km, Presqu'Ile de Quiberon 15 km, Vannes 30 km, Lorient 40 km. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Carnac, 2 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.1.2019 18:04
Mapa stránek ...