Ubytování ve Francii, La Trinité Sur Mer (Bretaň-jih) v apartmánu 'la voile'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu la voile, La Trinité Sur Mer
★★★

Francie, Bretaň-jih, La Trinité Sur Mer

Francie, Bretaň-jih, La Trinité Sur Mer
Číslo objektu: FR2616.105.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2616_105_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.783,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 76 m2. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 200 cm). WC zvlášť. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
La Trinité sur Mer: Útulný, komfortní řadový dům 'la voile'. V centru obce La Trinité sur Mer, klidná, slunná poloha, na ulici. Veřejné parkoviště 50 m. Obchod, potraviny 300 m, nádraží 'Auray' 12 km, písečná pláž 'Kerbihan' 1 km, potápěčské centrum 800 m, termální bazén 'Thalassothérapie de Carnac' 4 km. Marina 300 m, golfové hřiště (18 jamek) 13 km, škola plachtění 300 m. Atrakce v blízkosti: Carnac 4 km, Saint Philibert & Locmariaquer 6 km, Les alignements de Carnac 12 km, Auray et le vieux port de St Goustan 15 km, Vannes 30 km, Lorient 50 km. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Carnac, 4 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.1.2019 11:00
Mapa stránek ...