Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Maison Mestrezec' - Francie (Bretaň-jih), Fouesnant. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 50 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 70 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril) s bar. Sprcha, WC zvlášť. Topení v podlaze. Terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Přistup 2 schody. Dvojlůžko (140 cm) ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Maison Mestrezec, Fouesnant

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2917_110_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 50 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 70 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril) s bar. Sprcha, WC zvlášť. Topení v podlaze. Terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Přistup 2 schody. Dvojlůžko (140 cm) sestáva ze dvou samostatných matrací, které lze oddělit. K dispozici: malá TV, prádelna (dostupná zvenčí) s mrazničkou.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 22:09
Mapa stránek ...