Ubytování ve Francii, Fouesnant (Bretaň-jih) v apartmánu 'Maison Mestrezec'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Maison Mestrezec, Fouesnant
★★

Francie, Bretaň-jih, Fouesnant

Francie, Bretaň-jih, Fouesnant
Číslo objektu: FR2917.110.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2917_110_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.495,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 50 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 70 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril) s bar. Sprcha, WC zvlášť. Topení v podlaze. Terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Přistup 2 schody. Dvojlůžko (140 cm) sestáva ze dvou samostatných matrací, které lze oddělit. K dispozici: malá TV, prádelna (dostupná zvenčí) s mrazničkou.
Informace o domě (rezidenci)
Mousterlin 6 km od Fouesnant: Řadový dům 'Maison Mestrezec'. V centru obce, mimo obec, 2 km od centra, klidná poloha v obytné čtvrti, 2 km od moře, 2 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 2'000 m2 (oplocená) s trávníkem a stromy. K dispozici: jízdní kola (2). Parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, potraviny 2 km, restaurace 300 m, písečná pláž 'Kerler' 2 km, koupaliště 6 km. Golfové hřiště 3 km, jízdárna 1 km. Atrakce v blízkosti: Centre de Thalassothérapie 5 km, Club Nautique 3 km. Zděný dům. Pláž Kerler 2 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Fouesnant:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Klidné letovisko 3 km od moře, 17 km od Quimper, 14 km od Concarneau, 5 km jižně od Beg-Meil. Pozoruhodné: početné, kolem Fouesnant roztroušené, do malých osad seskupené domy.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, 3 km od obce. Bazén. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Turistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 21:37
Mapa stránek ...