Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'TY Greg' - Francie (Bretaň-jih), Crozon-Morgat. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 4-pokojový dům 60 m2, jižní orientace. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 25 m2 s panoramatickým oknem s jídelní kout a TV (plochá obrazovka), CD. Vstup na terasu. 1x pokoj 10 m2 s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), elektrické rolety. 2x dětské pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 20 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě TY Greg, Crozon-Morgat

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2927_229_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 60 m2, jižní orientace. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 25 m2 s panoramatickým oknem s jídelní kout a TV (plochá obrazovka), CD. Vstup na terasu. 1x pokoj 10 m2 s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), elektrické rolety. 2x dětské pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 20 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled na moře a na pobřeží. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Parkování u domu. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 21:57
Mapa stránek ...