Ubytování ve Francii, Crozon-Morgat (Bretaň-jih) v rekreačním domě 'TY Greg'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě TY Greg, Crozon-Morgat
★★

Francie, Bretaň-jih, Crozon-Morgat

Francie, Bretaň-jih, Crozon-Morgat
Číslo objektu: FR2927.229.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2927_229_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.600,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 60 m2, jižní orientace. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 25 m2 s panoramatickým oknem s jídelní kout a TV (plochá obrazovka), CD. Vstup na terasu. 1x pokoj 10 m2 s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), elektrické rolety. 2x dětské pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 20 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Výhled na moře a na pobřeží. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Parkování u domu. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Moderní rodinný dům 'TY Greg'. V obci 700 m od centra Crozon, 700 m od moře, 700 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: přírodní zahrada 200 m2 (oplocená). Gril, parkovací místo u domu. Obchod, potraviny, restaurace 700 m, písečná pláž 'Le Portzic' 700 m, koupaliště 1 km. Marina 2 km, škola plachtění 2 km, tenis 2 km, jízdárna 3 km. Atrakce v blízkosti: Morgat 2 km, Locronan 34 km, Quimper 55 km, Douarnenez 42 km, Brest 59 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Crozon-Morgat:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Proslulé, historické letovisko s 8'000 obyvatel, v centru poloostrova, 40 km od Locronan, 40 km od Douarnenez, 60 km od Quimper. Pamětihodnosti.
informace pro letní ubytování
Pobřežní silnice k pozoruhodným místům Camaret: rybářský přístav, ornitologická ptačí líheň. Morgat: vodní centrum, možnost návštěvy námořní jeskyně Marinegrotte Lanvéoc: pozůstatky megalitské civilizace. Lodní spojení s ostrovy 'Sein', 'Quessant' a 'Molene'.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 19:24
Mapa stránek ...