Ubytování ve Francii, Crozon-Morgat (Bretaň-jih) v rekreačním domě 'Ti Maen'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Ti Maen, Crozon-Morgat
★★

Francie, Bretaň-jih, Crozon-Morgat

Francie, Bretaň-jih, Crozon-Morgat
Číslo objektu: FR2927.182.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2927_182_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Nájemní cena za ubytování od 10.386,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 60 m2 na 2 podlažích. Stylové a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV, CD a kamna na dřevo. Vstup na zahradu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) 1x otevřený pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). E-topení. Terasa 10 m2, jižní orientace terasa 8 m2, zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'Ti Maen'. Mimo obec, 5 km od centra Crozon, klidná poloha, 400 m od moře, 700 m plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 200 m2 (oplocená) s trávníkem a květinami, parkovací místo u domu. Obchod 5 km, potraviny 5 km, supermarket 5 km, restaurace 5 km, písečná pláž 700 m, koupaliště 7 km. Sportovní přístav 5 km, škola surfingu 2.3 km. Atrakce v blízkosti: Quimper 70 km, plage naturistes Lostmarc'h 1.5 km, le palue 2 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Crozon-Morgat:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Proslulé, historické letovisko s 8'000 obyvatel, v centru poloostrova, 40 km od Locronan, 40 km od Douarnenez, 60 km od Quimper. Pamětihodnosti.
informace pro letní ubytování
Pobřežní silnice k pozoruhodným místům Camaret: rybářský přístav, ornitologická ptačí líheň. Morgat: vodní centrum, možnost návštěvy námořní jeskyně Marinegrotte Lanvéoc: pozůstatky megalitské civilizace. Lodní spojení s ostrovy 'Sein', 'Quessant' a 'Molene'.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 04:28
Mapa stránek ...