Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Stang Forn' - Francie (Bretaň-jih), Chateaulin. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 80 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna 45 m2 s jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Plynové topení. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, přebalo ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Stang Forn, Chateaulin

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2982_500_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 80 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna 45 m2 s jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Plynové topení. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, přebalovací pult. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 23:27
Mapa stránek ...