Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Villa Pallec' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový řadový dům 125 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s otevřený krb, jídelní kout, TV, plochá obrazovka a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl, TV. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. Zahradní nábytek, gril, l ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Villa Pallec, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_300_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový řadový dům 125 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s otevřený krb, jídelní kout, TV, plochá obrazovka a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl, TV. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.10.2018 11:36
Mapa stránek ...