Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Cormorane' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 27 m2 v 1. patře, jižní orientace. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s panoramatickým oknem s 1x pohovka (140 cm, v délce 190 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Balkónový nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 36.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Cormorane, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_270_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 27 m2 v 1. patře, jižní orientace. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s panoramatickým oknem s 1x pohovka (140 cm, v délce 190 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Balkónový nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 36.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 06:49
Mapa stránek ...