Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Maison Courlis' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic. 7-pokojový dům 171 m2 na 2 podlažích, jižní orientace. Prostorné a světlé, komfortní a moderní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, knihovna a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Vstup na zahradu. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Herní místnost. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), koupeln ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Maison Courlis, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_260_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
7-pokojový dům 171 m2 na 2 podlažích, jižní orientace. Prostorné a světlé, komfortní a moderní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, knihovna a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Vstup na zahradu. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Herní místnost. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), koupelna/WC. Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Terasa 30 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 10:22
Mapa stránek ...