Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Mer et Soleil' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 64 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). K dispozici: pračka. WIFI not possible.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Mer et Soleil, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_250_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 64 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). K dispozici: pračka. WIFI not possible.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 12:26
Mapa stránek ...