Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Cloucarnac' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Cloucarnac', 2-pokojový dům 37 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a plochá obrazovka. Vstup na zahradu, západní orientace. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). E-topení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Cloucarnac, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_245_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Cloucarnac', 2-pokojový dům 37 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a plochá obrazovka. Vstup na zahradu, západní orientace. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). E-topení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.10.2018 13:54
Mapa stránek ...