Ubytování ve Francii, Carnac (Bretaň-jih) v apartmánu 'Roch Arvor'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Roch Arvor, Carnac
★★

Francie, Bretaň-jih, Carnac

Francie, Bretaň-jih, Carnac
Číslo objektu: FR2618.242.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_242_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 21.271,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový řadový dům 75 m2 na 2 podlažích. Jednoduché a účelné zařízení: salón s TV (plochá obrazovka). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). WC zvlášť.
Informace o domě (rezidenci)
Řadový dům 'Roch Arvor'. V obci 1.5 km od centra Carnac, 200 m od moře, ve slepé ulici. Společné: dvůr. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. Zahradní nábytek, gril. V domě: Wireless LAN [WLAN], prádelna (extra). Parkovací místo u domu. Supermarket 2 km, pekárna 2 km, písečná pláž 2.5 km, termální bazén 'Thalassothérapie' 3 km, zátoka ke koupání 300 m. Golfové hřiště (18 jamek) 12 km, škola surfingu 3 km, škola plachtění 2 km. Atrakce v blízkosti: Les alignements de Carnac 3 km, Presqu'ile de Quiberon 12 km, Auray et le vieux port de St Goustan 15 km, Vannes 35 km, Lorient 50 km. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 3 děti. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Majitel vlastní psa.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Carnac:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Proslulé letovisko s 4'500 obyvatel, na jihozápadě regionu, 5 km od La Trinité-sur-Mer, 13 km od Auray, 18 km od Quiberon. V obci: obchody, potraviny, restaurace, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, thalassoterapie. Carnac na jihozápadním pobřeží Bretaně, v hlavní sezóně až se 40.000 mávštěvníky. Duny a zařízení thalassoterapie jsou hlavními lákadly tohoto rekreačního místa.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 4 km. Potápění, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 8 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Pronájem člunů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 12.12.2018 05:17
Mapa stránek ...