Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Baie de Beaumer' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Vstup na terasu, východní orientace. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na lodžii. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Baie de Beaumer, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_235_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Vstup na terasu, východní orientace. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na lodžii. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.7.2018 01:11
Mapa stránek ...