Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Courdiec' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 82 m2 na 2 podlažích. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Sprcha/WC, koupelna/sprcha/WC. Plynové topení. Terasa 8 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Courdiec, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_220_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 82 m2 na 2 podlažích. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Sprcha/WC, koupelna/sprcha/WC. Plynové topení. Terasa 8 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.4.2018 07:02
Mapa stránek ...