Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Courdiec' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 50 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s stereo přehrávač a kamna na dřevo. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, myčka, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). V horním patře: (točité schody) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm), TV a DVD. 1x zkosený dětský pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm). Sprcha/WC. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). K dispozici: prač ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Courdiec, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_210_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 50 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s stereo přehrávač a kamna na dřevo. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, myčka, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). V horním patře: (točité schody) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm), TV a DVD. 1x zkosený dětský pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm). Sprcha/WC. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 16:57
Mapa stránek ...