Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Kervarail' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 45 m2 na 3 podlažích. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna. Vstup na zahradu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Ve 2. patře: zkosená galerie s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Gril. K dispozici: pračka, sušička. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Kervarail, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_205_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 45 m2 na 3 podlažích. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna. Vstup na zahradu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Ve 2. patře: zkosená galerie s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Gril. K dispozici: pračka, sušička. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.5.2018 16:06
Mapa stránek ...