Ubytování ve Francii, Carnac (Bretaň-jih) v apartmánu 'Maison Kervarail'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Maison Kervarail, Carnac
★★

Francie, Bretaň-jih, Carnac

Francie, Bretaň-jih, Carnac
Číslo objektu: FR2618.205.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_205_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.161,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 45 m2. Jednoduché a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna. Kuchyňský kout (trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm). 1x otevřený pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Zahrada 300 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, sušička. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Malý řadový dům 'Maison Kervarail', 2-podlažní. V centru obce Carnac bourg, 2 km od moře, 2 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: udržovaná zahrada 300 m2 (oplocená), parkovací místo, veřejné parkoviště. Obchod, pekárna 200 m, písečná pláž 'Grande plage de Carnac' 2 km, termální bazén 'Thalassothérapie de Carnac' 2 km. Golfové hřiště (18 jamek) 14 km, škola plachtění 2 km. Atrakce v blízkosti: Les alignements de Carnac 2 km, La presqu'ile de Quiberon 15 km, La Trinité sur Mer 5 km, Auray 14 km, Vannes 30 km, Lorient 55 km. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Carnac:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Proslulé letovisko s 4'500 obyvatel, na jihozápadě regionu, 5 km od La Trinité-sur-Mer, 13 km od Auray, 18 km od Quiberon. V obci: obchody, potraviny, restaurace, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, thalassoterapie. Carnac na jihozápadním pobřeží Bretaně, v hlavní sezóně až se 40.000 mávštěvníky. Duny a zařízení thalassoterapie jsou hlavními lákadly tohoto rekreačního místa.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 4 km. Potápění, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 8 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Pronájem člunů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.12.2017 22:16
Mapa stránek ...