Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Parc des Druides' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 60 m2 na 2 podlažích, v přízemí, jižní orientace. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: TV jen FR.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Parc des Druides, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_182_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 60 m2 na 2 podlažích, v přízemí, jižní orientace. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.2.2018 14:48
Mapa stránek ...