Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Maison de la Plage' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 35 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Koupelna. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování u domu. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Maison de la Plage, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_175_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 35 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Koupelna. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování u domu. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 08:45
Mapa stránek ...