Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Armorique' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 56 m2, v přízemí. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, myčka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa krytá. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Armorique, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_170_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 56 m2, v přízemí. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, myčka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa krytá. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.5.2018 23:38
Mapa stránek ...