Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Elfes' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 4-pokojový řadový dům 130 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Koupelna, sprcha, WC zvlášť. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné pro rodiny. 1 m ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Elfes, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_164_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový řadový dům 130 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Koupelna, sprcha, WC zvlášť. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vhodné pro rodiny. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.12.2018 03:28
Mapa stránek ...