Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Kerkokoon' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 75 m2. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Sprcha, WC zvlášť. Ve 2. patře: 1x zkosený pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm), koupelna/WC. Plynové topení. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Interne ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Kerkokoon, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_160_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 75 m2. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Sprcha, WC zvlášť. Ve 2. patře: 1x zkosený pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm), koupelna/WC. Plynové topení. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 12.12.2018 05:16
Mapa stránek ...