Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Colibri' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 200 cm). Kuchyně (1 plotýnka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Balkónový nábytek. Částečný výhled do dálky na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Colibri, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_159_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 200 cm). Kuchyně (1 plotýnka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Balkónový nábytek. Částečný výhled do dálky na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 03:50
Mapa stránek ...