Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Pins' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dvouposchoďový apartmán 46 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) galerie s 1x francouzským lužkem (140 cm). Malý balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 1 u domu. Pozor prosím: b ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Pins, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_157_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dvouposchoďový apartmán 46 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: (přikré schodiště) galerie s 1x francouzským lužkem (140 cm). Malý balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 1 u domu. Pozor prosím: bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 16:00
Mapa stránek ...