Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Plein Soleil' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 24 m2, v přízemí, jihovýchodní orientace. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 28 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Plein Soleil, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_150_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 24 m2, v přízemí, jihovýchodní orientace. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 28 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 12:27
Mapa stránek ...