Ubytování ve Francii, Carnac (Bretaň-jih) v apartmánu 'Plein Soleil'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Plein Soleil, Carnac
★★

Francie, Bretaň-jih, Carnac

Francie, Bretaň-jih, Carnac
Číslo objektu: FR2618.150.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_150_2/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.981,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 24 m2, v přízemí, jihovýchodní orientace. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 28 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Plein Soleil'. V obci 1.9 km od centra Carnac, 250 m od moře, 250 m plaz. Obchod 1.9 km, potraviny 1.9 km, supermarket 500 m, nádraží 'Vannes' 30 km, písečná pláž 250 m. Atrakce v blízkosti: Alignements de Carnac 13 km, Auray 13 km, Presqu'île de Quiberon 25 km, Vannes 30 km, Lorient 50 km. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Carnac:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Proslulé letovisko s 4'500 obyvatel, na jihozápadě regionu, 5 km od La Trinité-sur-Mer, 13 km od Auray, 18 km od Quiberon. V obci: obchody, potraviny, restaurace, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, thalassoterapie. Carnac na jihozápadním pobřeží Bretaně, v hlavní sezóně až se 40.000 mávštěvníky. Duny a zařízení thalassoterapie jsou hlavními lákadly tohoto rekreačního místa.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 4 km. Potápění, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 8 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Pronájem člunů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 07:17
Mapa stránek ...