Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Embruns' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dvouposchoďový apartmán 41 m2 v 2. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x francouzské sklápěcí skríňové lůžko (140 cm), TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 2x lůžko (90 cm). E-topení. Balkon, západní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Embruns, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_142_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dvouposchoďový apartmán 41 m2 v 2. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x francouzské sklápěcí skríňové lůžko (140 cm), TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (trouba, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 2x lůžko (90 cm). E-topení. Balkon, západní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.10.2018 17:14
Mapa stránek ...