Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'MEN DU' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 29 m2 na 2 podlažích v 2. patře, jihovýchodní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Balkon 5 m2. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 14. Pozor prosím: TV jen FR. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu MEN DU, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_141_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 29 m2 na 2 podlažích v 2. patře, jihovýchodní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Balkon 5 m2. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 14. Pozor prosím: TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 18:42
Mapa stránek ...