Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'MEN DU' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 35 m2, v přízemí. Pěkné zařízení: jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na oceán. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu MEN DU, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_141_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2, v přízemí. Pěkné zařízení: jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na oceán. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.9.2018 14:00
Mapa stránek ...