Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Chouetterie' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 32 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 16 m2, jižní orientace, malé zahradní sezení. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 6. Pozor prosím: 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Chouetterie, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_140_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 32 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 16 m2, jižní orientace, malé zahradní sezení. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 6. Pozor prosím: 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.6.2018 23:51
Mapa stránek ...