Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Atlantique' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 74 m2, ve zvýšeném přízemí. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Pěkné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Malý balkon 7 m2, velká terasa 24 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Atlantique, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_135_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 74 m2, ve zvýšeném přízemí. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Pěkné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Malý balkon 7 m2, velká terasa 24 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled na moře a na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 1. Pozor prosím: byt orientace na ulici.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.10.2018 06:08
Mapa stránek ...