Ubytování ve Francii, Carnac (Bretaň-jih) v apartmánu 'Atlantique'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Atlantique, Carnac
★★★

Francie, Bretaň-jih, Carnac

Francie, Bretaň-jih, Carnac
Číslo objektu: FR2618.135.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_135_2/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.159,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 74 m2, ve zvýšeném přízemí. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Pěkné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Malý balkon 7 m2, velká terasa 24 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled na moře a na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 1. Pozor prosím: byt orientace na ulici.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Atlantique', 4-podlažní. V obci, 800 m od centra, 140 m od moře, 140 m plaz. Obchod, potraviny, restaurace 800 m, nádraží 'Auray' 15 km. Golfové hřiště (18 jamek) 15 km, škola surfingu 5 km, škola plachtění 20 m. Atrakce v blízkosti: Yacht Club, Thalassothérapie, Presqu'Ile de Quiberon 25 km, Vannes 30 km, Lorient 50 km, Golfe du Morbihan.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Carnac:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Proslulé letovisko s 4'500 obyvatel, na jihozápadě regionu, 5 km od La Trinité-sur-Mer, 13 km od Auray, 18 km od Quiberon. V obci: obchody, potraviny, restaurace, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, thalassoterapie. Carnac na jihozápadním pobřeží Bretaně, v hlavní sezóně až se 40.000 mávštěvníky. Duny a zařízení thalassoterapie jsou hlavními lákadly tohoto rekreačního místa.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 4 km. Potápění, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 8 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Pronájem člunů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.1.2019 17:54
Mapa stránek ...