Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Trezen' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 6-pokojový dům 93 m2 na 2 podlažích, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna. Vstup na zahradu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Vhodné pro rodiny. x.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Trezen, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_130_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 93 m2 na 2 podlažích, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna. Vstup na zahradu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Vhodné pro rodiny. x.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 09:34
Mapa stránek ...