Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'PORT AN DRO' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 70 m2 v 3. patře, jižní orientace. Prostorné a světlé: obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, bidet, WC zvlášť. E-topení. Balkon. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (oplocený). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu PORT AN DRO, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_125_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 70 m2 v 3. patře, jižní orientace. Prostorné a světlé: obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, bidet, WC zvlášť. E-topení. Balkon. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (oplocený).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.10.2018 06:02
Mapa stránek ...