Ubytování ve Francii, Carnac (Bretaň-jih) v rekreačním domě 'Pen Maren'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Pen Maren, Carnac
★★

Francie, Bretaň-jih, Carnac

Francie, Bretaň-jih, Carnac
Číslo objektu: FR2618.117.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_117_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.562,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Pen Maren', 5-pokojový dům 110 m2 na 2 podlažích. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha, bidet, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 190 cm). Malý obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby a kuchyňským koutem. Koupelna/WC. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti.
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'Pen Maren', 2-podlažní. V obci 350 m od centra Carnac Plage, 550 m od moře, 550 m plaz, na ulici. Společné: pozemek. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. Gril, parkovací místo na pozemku. Obchod 350 m, supermarket 800 m, pekárna 200 m, písečná pláž 'Grande Plage de Carnac' 550 m, termální bazén 'Thalassothérapie de Carnac' 450 m. Golfové hřiště (18 jamek) 15 km, škola surfingu 6 km, škola plachtění 600 m, tenis 2 km, jízdárna 2 km. Atrakce v blízkosti: Les Alignements de Carnac Plage 2 km, La Presqu'ile de Quiberon 15 km, Auray et le port de St Goustan 12 km, Vannes 35 km, Lorient 55 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Carnac:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Proslulé letovisko s 4'500 obyvatel, na jihozápadě regionu, 5 km od La Trinité-sur-Mer, 13 km od Auray, 18 km od Quiberon. V obci: obchody, potraviny, restaurace, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, thalassoterapie. Carnac na jihozápadním pobřeží Bretaně, v hlavní sezóně až se 40.000 mávštěvníky. Duny a zařízení thalassoterapie jsou hlavními lákadly tohoto rekreačního místa.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 4 km. Potápění, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 8 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Pronájem člunů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.9.2017 07:45
Mapa stránek ...