Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Keltia' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 33 m2 v 2. patře, jižní orientace. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna zkosený s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna/WC. E-topení. Balkon 6 m2. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. Pozor prosím: TV jen FR.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Keltia, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_115_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 33 m2 v 2. patře, jižní orientace. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna zkosený s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna/WC. E-topení. Balkon 6 m2. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. Pozor prosím: TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.9.2018 14:01
Mapa stránek ...