Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Mer et Plages' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Mer et Plages II', 2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (70 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Malý balkon 6 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 14. Pozor prosím: ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Mer et Plages, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_113_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Mer et Plages II', 2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (70 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Malý balkon 6 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 14. Pozor prosím: byt orientace k parkovišti. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.3.2019 04:21
Mapa stránek ...