Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Mer et Plages' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 2-pokojový byt 37 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Senseo) extra). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 2x lůžko (80 cm). E-topení. Balkon 6 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Mer et Plages, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_113_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 37 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Senseo) extra). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 2x lůžko (80 cm). E-topení. Balkon 6 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.10.2017 02:44
Mapa stránek ...