Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Plein Ciel' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Vstup na balkon, jižní orientace a východní orientace. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon. Balkónový nábytek. Výhled na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování u domu.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Plein Ciel, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_112_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Vstup na balkon, jižní orientace a východní orientace. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon. Balkónový nábytek. Výhled na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování u domu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 12:01
Mapa stránek ...