Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Sauvag?re' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 49 m2 v 1. patře, jihozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: byt orientace na ulici. TV jen FR. Hlásič kouře.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Sauvag?re, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_111_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 49 m2 v 1. patře, jihozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: byt orientace na ulici. TV jen FR. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.3.2019 08:13
Mapa stránek ...