Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Galiotes' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 48 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 8. Pozor prosím: TV jen FR. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Galiotes, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_110_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 48 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 8. Pozor prosím: TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 02:57
Mapa stránek ...