Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Ty Bihan' - Francie (Bretaň-jih), Carnac. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, na lodžii. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (malá trouba, trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkónový nábytek. Částečný výhled na moře. Parkování č. 1-6.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Ty Bihan, Carnac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_106_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, na lodžii. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (malá trouba, trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkónový nábytek. Částečný výhled na moře. Parkování č. 1-6.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.9.2017 02:04
Mapa stránek ...